Şikayet

Celtabet Şikayet


giriş

Celtabet sitesinin müşteri hizmetleri, üyelere her konuda yardımcı olmak amacıyla meydana getirilmiştir. Bütün müşteri hizmetleri, 7/24 Türkçe dil seçeneği ile hizmet vermekte ve hizmet verdiği bölümler içerisinde, celtabet şikayet konuları da yer almaktadır. Başvuru yaptığınız takdirde, hızlı bir şekilde geri dönüş sağlandığını göreceksiniz.

Celtabet Şikayetlere Geri Dönüş Süresi

Celtabet sitesi üyelerine, kendisiyle iletişim kurması halinde hızlı bir şekilde cevap vermektedir. Celtabet şikayet şeklinde bir bildirim, canlı destek ya da elektronik posta servisleri üzerinden müşteri hizmetlerine iletilir. Elektronik posta gönderim işlemlerinde geri dönüş süresinin en fazla, 60 dakika olduğu tespit edilebilir. Canlı destek hattında sohbete başlama süresinin en fazla 30 saniye olduğu görülebilir. Müşteri hizmetleri sizi dinleyecek, şikayet konusunu alacak, inceleme gerçekleştirecek ve sizlere anında geri dönüş sağlayacaktır.

Eğer bir inceleme yapılması, görsel olarak yazılı olarak sizlere geri dönüş sağlanması gerekiyor ise, bu durumda aynı müşteri hizmetleri, aynı süreler içerisinde tarafınıza bilgi verecek, sizlerden en fazla 24 saat olacak şekilde süre talep edilecektir. Bu süre dolmadan, yani 24 saat geri dönüş süresi ya da cevap verme süresi dolmadan, sizlere yazılı ve görsel olarak dönüş sağlanacağı, bilgi ve belgeler ile yaşanan şikayet konusunun nasıl ortadan kaldırılacağı ya da yapılan hatalar anlatılacaktır.

Celtabet Şikayet Bildiriminde Nasıl Davranıyor?

Bu konuda tereddüt duymanızı gerektiren bir uygulama, bir davranış biçimi yoktur. Elbette teknik problem yaşayabilir, olumsuzluk ile karşılaşabilir, celtabet şikayet şeklinde bir bildirimi müşteri hizmetlerine iletebilirsiniz. Geri dönüş yapılmaması, cevap verilmemesi mümkün değildir. Samimi ya da bilinen ismi ile güler yüzlü, ciddi, anlayışlı, çözüm odaklı bir şekilde davranış biçimini sergilendiğini göreceksiniz. Tereddüt duymanıza gerek yoktur.

Müşteri hizmetlerinin kuruluş amacı, üyelere yardımcı olmak, üye sorunlarına çözüm bulmaktır. Her ne olursa olsun, hatalı işlem yapılmış olsa dahi, mutlaka üyeler ile görüşme sağlanacaktır. Tavsiye edilen uygulama, çekinmeden müşteri hizmetlerine yazmanız, görüşme gerçekleştirmenizdir. Hem görüşme neticesinde, hem şikayet konusunun iletilmesi neticesinde, çözüm odaklı profesyonel anlayışın sergilendiğini göreceksiniz. Çözüm gerçekleştirildikten ya da sorun ortadan kaldırıldıktan sonra, bu sitenin müşteri memnuniyetlerini elde ettiği, net bir şekilde celtabet kullanıcı yorumları ile de ortaya çıkarılmaktadır.