Para Yatırma

Celtabet Para Yatırma


giriş

Celtabet sitesinde mevcut bir hesabı aktif olarak kullanmak, bahis yapmak ya da oyun oynamak istiyor iseniz, bu sitenin sizlere sağlamış olduğu finansal seçenekleri, işlemleri dikkatli bir şekilde incelemeniz gerekmektedir. Eğer celtabet para yatırma işlemlerinde, kural dışında hareket ederseniz, mağduriyet yaşamanız söz konusu olabilecektir.

Celtabet Para Yatırma Kuralları

Para yatırma işlemini gerçekleştirmeden önce, sitenin belirlemiş olduğu kuralları incelemeli ve bu yazının içeriğinde belirtilmiş maddeler dahilinde hareket etmeyi alışkanlık haline getirmelisiniz. Kendinize ait hesaplar üzerinden para transfer işlemi yapmalısınız. Bir tanıdığınız ya da akrabanız olsa dahi, aynı soy isme sahip olan bir şahıs tarafından dahi, celtabet sitesi hesaplarına para transfer işlemini gerçekleştiremezsiniz.

Yatırdığınız paraların gerçekleşme süresinin, yani işlem gerçekleşme süresinin sisteme göre değişiklik gösterdiğini bilmelisiniz. 5 dakika, anında, 10 dakika şeklinde işlem süreleri belirlenmiş durumda bulunmaktadır. Transfer işlemleri üzerinden kesinti yapılmaz. Transfer işlemlerine yönelik belge talebi, kendinize ait hesapları kullandığınız sürece gündeme gelmez. Para yatırma talep formu kullanılır. Her para yatırma işlemi karşılığında promosyon verilecek şeklinde bir anlayış yoktur. Elbette her para yatırma işleminde promosyon alırsınız ancak, en düşük para yatırma miktarında yapmış olduğunuz bir transfer karşılığında, promosyon detaylarında aksinin belirtilmiş olması nedeni ile bonus alma şansınız bulunmayabilir.

Celtabet Para Yatırmada Kesinti Yapıyor mu?

Piyasada dolanan yorumlar üzerinde, celtabet para yatırma işleminde kesinti yapıldığı şeklinde ifadelerin yer aldığı görülmektedir. Bu yönde bir uygulamanın gerçeğe dönüştürülmesi ya da karşınıza çıkması mümkün değildir. Yapılan şikayetler üzerinde bir inceleme gerçekleştirildiğinde, özellik ile anında havale, normal havale, kredi kartı, sanal cüzdan anlayışında kesinti yapıldığı ifade edilmiştir. Kullanıcıların hatalı işlem yaptığı bilinmelidir.

Kesinti yapılmış olabilir ancak, bu kesintiyi yapan jeton cüzdan sistemi ya da bankalar yani banka şubeleridir. Celtabet sitesinin bu konu ile yapılan kesintiler ile bir ilgisi yoktur. Bu yönde bir işlemin yapılması ya da gündeme getirilmesi mümkün değildir. Beyanlar gerçek dışıdır. Eğer dekontlar üzerinde bir inceleme yapar iseniz, internet bankacılığına giriş yapar iseniz, bu kesintinin bankalardan kaynaklandığını göreceksiniz. Sanal cüzdan anlayışında da, sanal cüzdan hesabınıza internet aracılığı ile giriş yapar iseniz, kesintinin yine sistem tarafından kaynaklandığını görebilirsiniz.