Para Çekme

Celtabet Para Çekme


giriş

Celtabet sitesi finansal işlemler konusunda ve finansal işlemlerde ifadesinde yer alan celtabet para çekme işlemleri konusunda, belirli bir sistem dahilinde, prensip ve kurallar dahilinde hareket etmektedir. Bu yazının içeriğinde, aşama aşama nasıl para çekilir? Ne kadar para çekilir? Komisyon ödenir mi? Belge talebi gündeme gelir mi? Gibi bütün soruların cevabını bulacaksınız.

Celtabet Para Çekme İşlemi

Celtabet sitesinde kazandığınız parayı geri çekmek istiyor iseniz, önce hesabım bölümüne erişim sağlamalısınız. Hesap içerisinde en az 100 Türk Lirası bulunduğunu görmelisiniz. Havale ya da ecopayz veya jeton gibi sistemin herhangi bir tanesi ile celtabet para çekme talimatı verebilirsiniz. Para çek şeklindeki bölüme geldiğinizde, bu seçeneklerin sıralandığını göreceksiniz. Bu seçeneklerin herhangi bir tanesini tercih edip, en az 100 Türk Lirası olacak şekilde para miktarını yazarsınız, kullandığınız hesap bilgisini sisteme kaydedersiniz, talimat verirsiniz ve işlerim gerçekleştiğini, maksimum 15 dakika içerisinde para çekme işleminin gerçekleştiğini görürsünüz.

Celtabet Para Çekme Komisyon Ve Belge Talepleri

Celtabet para çekme işleminde gündeme getirilen ve karşılık araştırılan sorulardan bir grubunu da, komisyon anlayışı ve belge talepleri meydana getirmektedir. Yukarıda bahsedilen işlemleri tamamladığınızda, hesabınıza kazandığınız paraların geçirilmesi konusunda, herhangi bir şekilde komisyon alınmadığını göreceksiniz.

Net bir şekilde, hiçbir işlem masrafı ödemeden, havale ya da EFT masrafı ödemeden, kazandığınız paraları alabilirsiniz. İlk defa para çekme işlemi yapıyor iseniz, bu durumda sizlerin karşısına güvenlik gerekçesine istinaden, bir kez olacak şekilde hesap doğrulama amacıyla, belge talebi gündeme gelir. Belge gönderdiğinizde, site yönetimi almış olduğu belgeyi sistem içerisinde muhafaza eder, şifreleme programları ile koruma altına alır. İhtiyaç duyulması halinde, bu bilgiyi kullanır.

Bu sayede her para çekme işleminde, tekrar tekrar göndermiş olduğunuz aynı belgenin sizlerden talep edilmesi şeklinde bir uygulama gündeme gelmez. Görüleceği üzere net olarak komisyon alınmadığı, ilk sefer hariç olmak üzere hesaplarda bir değişiklik meydana gelmediği sürece, belge talebi gündeme gelmediği, sitenin para çekme kuralları içeriğinde, müşteri hizmetleri tarafından detaylı bir şekilde açıklanmış ve çözümsüz herhangi bir soru ya da karşılık alınamayan herhangi bir konu bırakılmamıştır.