Kaydol

Celtabet Kaydol


giriş

Celtabet sitesi üzerinde, hesap açma işlemleri kapsamında belirli kriterleri sağlamanız gerekmektedir. Yazının devamına dikkat etmeli, hesap açma koşulları dahilinde hareket etmeli, ana sayfa üzerinde bulunan üyelik kayıt formunu gündeme getirmeli, doldurmalı ve celtabet kaydol işlemini gerçekleştirmelisiniz. Bu andan itibaren, aktif bir celtabet üyesi olarak, finansal işlemler ile birlikte para yatırabilir, bahis yapabilir, oyun oynayabilir ve sizler de birer celtabet kullanıcıları gibi, online hizmetler üzerinden hayalinizdeki paraları kazanma şansına kavuşabilirsiniz.

Celtabet Kayıt Ücreti

Bu siteye üye olma aşamasında ya da bu siteyi kullanma aşamasında, ücret ödenmez. Celtabet kaydol işlemini gerçekleştirme konusunda, üyeliğin aktif hale getirilmesi konusunda, ödenecek bir ücret yoktur. Eğer bu işlemlerin gerçekleşmesi aşamasında, sizlerden herhangi bir şekilde ücret talep edildiğini görüyor iseniz, üyelik ücreti istendiğini görüyor iseniz, aidat istendiğini görüyor iseniz, orijinal site ismi üzerinden hareket etmediğinizi, sahte site ile işlem yapmaya, kayıt işlemi yapmaya çalıştığınızı bilmelisiniz. Hemen o siteyi terk etmeli, orijinal site adresi üzerinden hareket etmelisiniz. Site kullanımı dahil olmak üzere, üyelik işlemleri, kayıt işlemleri dahil olmak üzere, herhangi bir ücret talep edilmeyen bir siteden bahsedilmektedir.

Celtabet Kayıt Belgeleri

Üyelik meydana getirmek amacıyla yapacağınız başvuru esnasında veya başvurunun sonuçlanmasında, herhangi bir şekilde belge talebinin de gündeme gelmediği bilinmelidir. Celtabet kaydol işlemini gerçekleştirme aşaması ile birlikte, aktivasyon linkinin gönderilmesi ve celtabet giriş işleminin yapılıp, sitenin kullanılması konusunda herhangi bir belge talebi gündeme gelmez.

İlk etapta, üyelik kayıt formu içerisinde bulunan 18 yaşından büyüğüm ve site kullanım koşullarını okudum şeklindeki bölümün sol tarafında yer alan kutunun işaretlenmesi yeterli görülmektedir. Bu, belirlenmiş tüm kurallar dahilinde hareket edeceğinizi, 18 yaşın üzerinde bulunduğunuzu, site yönetimine taahhüt ettiğiniz anlamına gelmektedir. Sizler tarafından verilen bu tür bir beyan geçerli görülmekte ve vermiş olduğunuz bilgiler kapsamında, üyeliğiniz aktif hale getirilmektedir.

Bu aşamada bir belge talebinin, üyeliğin aktif hale getirilmesi için bir belge talebinin, bahse konu gerekçelere istinaden gündeme gelmediği net bir şekilde ortadadır. İlerleyen aşamalarda hesap inceleme ya da benzeri bir konuda veya bir olumsuzluk yaşanması durumunda veya ispatlanması gereken bir işlemin ortaya çıkması durumunda, belge talebi gündeme gelebilir. Bunun kayıt işlemleri ve kayıt işlemlerinde gündeme gelen uygulamalar ile bir ilgisi yoktur.