Celtabet Hesap Kapama

Celtabet sitesinde açılan hesapların kapatılması, açılan hesapların askıya alınması ya da site ile ilişiğin tamamen kesilmesi mümkündür. Celtabet hesap kapama işlemi yapılacak ise, site kaynaklı bir işlem gündeme gelecek ise, kullanıcıların bilgisi olur. Bilgi verilmeden, kullanıcılara gerekli bilgi aktarımı sağlanmadan, bu yönde bir işlemin yapılması mümkün değildir. Hesap kapama işlemi aynı zamanda kullanıcıların da inisiyatifinde bulunmaktadır. Her kullanıcı istediği zaman kullandığı hesabını kapatabilir ve caddebet markası ile olan ilişkisini tamamen kesebilir.

Celtabet Hesap Kapama Yapabilir miyim?

Bir kullanıcı olarak açmış olduğunuz hesabı istediğiniz zaman kapatabilir, istediğiniz zaman ilişiğinizi kesebilirsiniz. Celtabet hesap kapama yapabilir miyim? Müşteri hizmetlerine başvuru yaparsınız, görüşürsünüz, hesabı kapatmak istediğinizi belirtirsiniz. Finansal varlıkların incelenmesini sağlarsınız. Alacağınız bulunuyor ise, kuruşu kuruşuna hesabınıza geçirirsiniz ve site ile ilişiğinizi kesersiniz. Bu konuda müşteri hizmetleri size gerekçe sorabilir ancak, bir cevap vermenize gerek yoktur. Sadece hesap kapamak istiyorum şeklinde bir ifade kullanmanız dahi yeterli olacaktır.

Celtabet Hesap Kapama İşlemini Neden Yapıyor?

Site kaynaklı bu işlemin gündeme getirilmesi söz konusu olabilir. Celtabet hesap kapama işlemini neden yapıyor? Gerekçe araştırdığınızda 18 yaş sınırı ile karşılaşabilirsiniz. Birden fazla hesap anlayışı ile karşılaşabilirsiniz. Hesap doğrulama işlemine katılım sağlamamanız şeklinde bir ifade ile karşılaşabilirsiniz. Bahis kuralları dışında hareket ettiğiniz gerekçesi ile oyun kuralları dışında hareket ettiğiniz gerekçesi ile promosyon kuralları ya da finansal kurallar veya genel kullanım kuralları dışında hareket ettiğiniz gerekçesi ile karşılaşabilirsiniz.

Celtabet Hesap Kapama İşleminde Bilgi Ve Belgeler Ne Oluyor?

Yukarıda da anlatıldığı gibi, celtabet hesap kapama işleminin kullanıcı tarafından ya da hesap kapama işleminin site tarafından yapılması mümkündür. Peki celtabet hesap kapama işleminde bilgi ve belgeler ne oluyor? Hesap kapama yani üyelik iptal işlemi gündeme geldiği andan itibaren, sistem içerisinde bulunan bütün bilgilerin ve sistem içerisinde bulunan bütün belgelerin silindiğini bilmelisiniz. İlişiğiniz tamamen kesilecektir. İsminiz ve soy isminiz, adresiniz ve telefon numaranız, elektronik posta adresiniz gibi her şey, her bilgi silinecektir. Ayrıca sizlerden talep edilmiş ise ve göndermiş iseniz, yönetime ilettiğiniz tüm belgelerde silinmiş olacaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir