Celtabet Giriş Adresi Yeniden Değişti

Türkiye piyasasındaki hizmetlerine, orijinal yeni giriş adresi ile devam eden celtabet markası, kısa bir süre önce yeniden tespit edildi ve hakkında yenilen bir kapatılma kararı verildi. Bu karar ile birlikte, celtabet giriş adresi yeniden değişti. Kullanıcılar son adresi üzerinden karşılanmaya başlandı. Rutin uygulamanın tekrarlanması neticesinde, hakkında verilen tüm kapatılma engelleme kararlarına rağmen, celtabet sitesinin Türkiye piyasasında kalıcı olduğu bir kez daha görüldü.

Celtabet Giriş Adresi Yeniden Değişti Hesabım Geçerli mi?

Adres değişikliğinin yapıldığı, yeni giriş adresi ile bir kez daha Türkiye ip adresleri ile hizmet alma imkanının yaratıldığı görülmüştür. Bu uygulamanın üye olan şahıslar ile bu uygulamanın üye olan şahısların hesapları ile herhangi bir ilgisi bulunmamaktadır. Elbette aynı hesabınız geçerlidir. Hesabın silinmesi, celtabet üyelik iptal işleminin yapılması gibi bir durum söz konusu değildir. Yeniden hesap açmanıza, yeniden hesap açma için başvuru yapmanıza gerek yoktur. Mantıklı düşündüğünüzde site kullanım koşulları kapsamında aynı adres, isim, soy isim, IP adresi gibi bilgiler eşliğinde, yeni bir hesap açma imkanının bulunmadığını göreceksiniz.

Celtabet Giriş Adresi Değişti Paralarım Ne Oldu?

Adres değişikliği yapılmış, celtabet yeni giriş adresi ile hizmetler verilmeye başlanmıştır. Ancak bu yöndeki bir adres değişikliğinin gündeme getirilmesi, üyelerin yatırdığı ya da kazandığı paralar açısından bir olumsuzluk gündeme getirmemiştir.  Eğer yeni giriş adresi ile giriş işlemini gerçekleştirir iseniz, hesabınıza gönderdiğiniz paraların hesap bakiyesi üzerinde bulunduğunu, kazandığınız paraların hesap bakiyesi üzerinde bulunduğunu göreceksiniz. Herhangi bir şekilde paraların silinmesi, sıfırlanması, paralara el konulması gibi bir durum söz konusu değildir.

Celtabet Giriş Adresi Değişti Kuponlar Ne Olacak?

Celtabet giriş adresi yeniden değişti ve celtabet yeni giriş adresi ile Türkiye’de hizmetler verilmeye başlandı. Bazı bahis severlerin adres değişikliği ile birlikte, kuponlar konusunda endişe duyduğu görülmektedir. Kuponlarınızda değişen herhangi bir şey bulunmayacaktır. Devam eden kuponlar takip edilir, kazanan kupon paraları alınabilir, kaybeden kuponlar kuponlarım bölümünde görüntülenecektir. Yani yapmış olduğunuz kuponlar sonuçlanmadan, giriş adresi değişir ise, yeni giriş adresi ile sisteme, siteye girdiğinizde etkilenen bir şey olmadığını göreceksiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir