Celtabet Giriş Adresi Değişirse Belge Talep Eder mi

Celtabet sitesi Türkiye’de hizmet verme amacı ile adres değişikliği gündeme getirmektedir. Bütün yabancı bahis sitelerinde olduğu gibi, celtabet sitesinde de aynı uygulamanın tekrarlandığı görülecektir. Bu yönde bir işlemin gündeme getirilmesi, sitenin mevcut kurallarında değişiklik yapılması anlamına gelmemektedir. Bu kapsamda celtabet giriş adresi değişirse belge talep eder mi? Sorusunun karşılığının da olmadığını bilmelisiniz. Elbette giriş adresi değişecektir, elbette yeni giriş adresi ile hizmetler verilmeye başlanacaktır. Ancak bu uygulamanın üye hesapları ile üyelerin mevcut bilgileri ve gönderdiği belgeler ile herhangi bir ilgisi bulunmamaktadır.

Celtabet Giriş Adresi Değişti Belge Gönderecek miyim?

Celtabet Yeni adresi üzerinden hizmetler verilmeye başlandığında, aynı hesap bilgilerinizi kullanacaksınız. Önce sisteme vermiş olduğunuz bilgiler ve sizlerden talep edilmesi durumunda göndermiş olduğunuz belgeler geçerli olacaktır. Yeni adres ile müşteri hizmetleri tarafından yeniden belge talep edilmesi şeklinde bir anlayış yoktur. Eğer bu yönde bir uygulama ile ya da bir talep ile karşılaşır iseniz, orijinal site adresini kullandığınızdan emin olmalısınız.

Celtabet Giriş Adresi Değişti Belge Talep Ediyor

Bu yönde bir olumsuzluk ile karşılaşmış iseniz, yeni giriş adresi üzerinden celtabet giriş işlemini gerçekleştirdiğinizde siteyi aktif olarak kullanabilmeniz için, sizlerden belge talep edilmiş ise, kopya site, sahte site anlayışı ile karşı karşıya kaldığınız gerçeği ortaya çıkacaktır. Hemen siteyi terk etmelisiniz ve orijinal adres üzerinden, celtabet yeni giriş adresi celtabet 31 üzerinden hizmet almaya başlamalısınız. Adres değişikliğinin yapılması, yeniden belge talep edilmesi anlamına gelmemektedir. Farklı amaca sahip kişiler, farklı amaçlar ile sizlerden sahte adresler üzerinden belge talep etmektedir.

Celtabet Giriş Adresi Değişirse Belge Güvenliği Sağlanır mı?

Celtabet giriş adresi değişirse belge talep eder mi? Sorusunun karşılığı yukarıda verilmiştir. Peki adres değişikliği gündeme geldiğinde, yeniden aynı güvenlik programları geçerli midir? Elbette kişisel verileri koruma sistemlerinin, programlarının, sertifikalı programların geçerli olduğu, şifre ve programlarının geçerli olduğu görülecektir. Daha önceki adres ya da adreslerin herhangi bir tanesi ile göndermiş olduğunuz belgeler aynı şekilde muhafaza altında yeni adres üzerinde de tutulacaktır. Herhangi bir güvenlik mağduriyeti yaşamanız mümkün değildir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir