Celtabet Belge İstiyor mu

Celtabet sitesini açtığınızda, kurallar ve şartlar şeklinde bir bölüm belirlendiğini göreceksiniz. Aslında üye olma aşamasında genel kuralları okudum şeklinde bir bölümü işaretliyorsunuz. Tavsiye edilen uygulama, bu kuralları okumanız olacaktır. Belirlenmiş kurallar içerisinde net bir şekilde,celtabet belge istiyor mu? Sorusunun cevabı verilmiştir. Belirli şartlar ortaya çıkmış ise, hesap doğrulama işlemi gündeme gelmiş ise ve herhangi bir olumsuzluk ile karşılaşılmış ise, celtabet sitesinin belge talep etme hakkının bulunduğu görülmektedir.

Celtabet Belge Talebi Gerekçeleri

Kullanım koşulları üzerinde bir inceleme yaptığınızda, celtabet belge talebi gerekçeleri ile karşılaşacaksınız. 18 yaşında olduğunuz ya da 18 yaşın üzerinde bulunduğunuz ortaya çıkarılmaya çalışılacak ve bu amaçla belge talep edilecektir. Kendinize ait kartları, kendinize ait hesapları kullanmanız gerektiği ortaya çıkarılmaya çalışılacak ve bu doğrultuda belge talep edilecektir. Yalnızca bir tane hesap açtığınız ortaya çıkarılmaya çalışılacak ve bu doğrultuda belge talebi gündeme gelecektir.

Celtabet Hangi Belgeleri İstiyor?

Talep edilen belgelerin genel olarak, standart evrak seçeneklerinden meydana geldiği görülmektedir. Celtabet hangi belgeleri istiyor? Sorusunun ilk karşılığını, ehliyet ya da pasaport ya da resmi kurumlardan alınan, onaylanan ve kimlik yerine geçen belgeler meydana getirmektedir. Hesaplar konusunda ikametgah belgesini ya da elektrik, doğalgaz, telefon, su, internet faturalarının gündeme gelmesi söz konusu olabilir. Finansal işlemler kapsamında banka dekontu ya da bankalardan  alınan hesap cüzdanının istemesi söz konusu olabilir. Ayrıca kredi kartının fotokopisinin talep edilmesi gibi bir durumda söz konusu olacaktır.

Celtabet Belge Talepleri Karşılanmazsa Ne Olur?

Celtabet belge talepleri karşılanmaz ise ne olur? Yapılan bildirim karşısında kayıtsız kalır iseniz, sizlere verilen süre sonunda hesap askıya alma işlemi ya da bilinen diğer adı ile hesap dondurma işlemi gündeme gelecektir. Yeniden tarafınıza bir elektronik posta gönderilecek ve belge talep edilecek ancak bu defa çok kısa bir süre verilecektir. Yeniden kayıtsız kalmanız durumunda, celtabet sitesi tarafından, müşteri hizmetleri tarafından, tek taraflı olarak celtabet üyelik iptal işlemi gündeme gelecektir. Bu konuda tavsiye edilen uygulama, Sadece 1 defa talep edilecek evrakları hazırlamanız, dijital formatta elektronik posta adresi aracılığı ile site yönetimine, müşteri hizmetlerine göndermeniz olacaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir