Canlı Destek

Celtabet Canlı Destek


giriş

Her konuda kullanım imkanı sunan canlı destek hattı, müşteri hizmetlerinin yer aldığı, üyelerin karşılandığı, ana servisi işaret etmektedir. Celtabet canlı destek ile görüşebilmek için, üye olmanız, hesap açmanız, hesap bilgileriniz kapsamında sistemi ya da bölümü kullanmanız mümkündür.

Celtabet Canlı Destek İle Kimler Görüşebilir?

Müşteri hizmetleri anlayışının en önemli temsilcisi olarak karşımıza çıkarılan, canlı destek hattı ile celtabet canlı destek bölümü ile sadece celtabet üyeleri görüşebilir. Bağlantı penceresini ya da diğer ismi ile sohbet penceresini açtığınızda, sizlerden istenen 3 bilgi bulunduğunu göreceksiniz. Özellik ile iki bilgi, sadece üyeler tarafından canlı destek ile görüşme yapılacağı anlayışını ortaya çıkarmaktadır.

Üye olan şahıslara kesintisiz ve kusursuz bir şekilde hizmet verilebilmesi amacı ile bu yönde bir uygulamanın gündeme getirildiği ve işlem yoğunluğunun önüne geçilmeye çalışıldığı görülmektedir. Adınız şeklindeki bölümü ve kullanıcı adı şeklindeki bölümü mutlaka doldurmalısınız. Bu sayede üyelik bilgileriniz kapsamında, müşteri hizmetlerine erişim sağlayabilirsiniz. Görüş öneri ve benzeri tüm konularda 7/24 kullanmanız mümkündür.

Celtabet Canlı Destek Departmanları

Celtabet canlı destek anlayışında bağlantı penceresinde, departman seçin şeklinde bir ifadenin kullanıldığı görülmektedir. Bu daha profesyonel, daha kaliteli, daha hızlı bir şekilde hizmet vermek amacıyla hazırlanmış bir uygulama anlamına gelecektir. Uygulamanın temel prensibi, belirli departmanlara görevlendirilmiş profesyonel personeller tarafından, üyelere hızlı bir şekilde cevap verilmesi ve taleplerinin karşılanmasıdır.

Bu bölüme baktığınızda üyelik işlemleri, finansal işlemler ve promosyon işlemleri şeklinde bölümlerin, departmanların hazırlanmış olduğunu göreceksiniz. Burada finansal işlemler bildiğiniz üzere, para yatırma ve para çekme işlemleri olarak belirlenmiştir. Ayrıca, bu bölüm üzerinden, güncel banka bilgileri ile birlikte, güncel hesap bilgilerini de elde edebilirsiniz. Promosyon işlemleri ifadesi promosyon talepleri ve promosyonlar ile ilgili her konuda, yardım alacağınız bölümü işaret etmektedir.

Üyelik işlemleri ifadesi, hesap açma, hesap kapama, şifre değiştirme, şifre unutma, kullanıcı adı değiştirme, elektronik posta adresi değiştirme, üyelik iptali, SMS engelleme gibi her konuyu kapsamaktadır. Üyelik veya hesap ile ilgili aklınıza gelebilecek her türlü konuda kullanabileceğiniz, departman anlamına gelmektedir. Görüş öneri beklentiler iletilebilir, şikayet konularını dile getirilebilir, teknik yardım taleplerinin gündeme getirilmesi söz konusu olabilir.