Belge

Celtabet Belge


giriş

Bazı kullanıcılar tarafından, celtabet sitesinin neden belge talep ettiği ve verilen belgelerin güvenli bir şekilde muhafaza edilip edilmediği konusunda tereddüt yaşandığı görülmektedir. Bu yazının içeriğinde, belge talebi gerekçeleri ile birlikte, talep edilen belgelerin koruma altına alınması konusunda gündeme getirilen uygulamalar, detaylı bir şekilde açıklanmıştır. Celtabet belge talebi ile üyelerinin güvenli bir şekilde işlem yapmasına zemin hazırlamaktadır.

Celtabet Belge Talep Gerekçeleri

Belge talebi konusunda, celtabet belge anlayışında, gerekçeler konusunda araştırma yapmanıza gerek yoktur. Mantıklı bir şekilde düşünmeniz yeterlidir. Bir başka şahsın sizin hesabınıza girip, para çekme işlemini, sizin yatırdığınız ya da kazandığınız paraları çekme işlemini yapmasını düşünmüyor iseniz, neden belge talep edildiğini anlamalısınız. Bir şahsın hile ile para kazanmasını, avantaj elde etmesini kabul edemiyor iseniz, neden belge talep edildiğini anlamalısınız.

Özellik ile canlı casino oyunlarında oturduğunuz oyun masalarında, karşınızda bulunan bütün kullanıcıların aslında tek bir kişi olduğunu, dağıtılan kağıtları takip ettiğini, avantaj sağladığını, hile yaptığını düşünmek istemiyor ya da bu olumsuzluk ile karşılaşmak istemiyor iseniz, neden celtabet sitesinin belge talep ettiğini anlamalısınız. Şeffaf ve güvenli bir şekilde hizmet alabilmeniz, yasal prosedürler dahilinde hizmet alabilmeniz için, sizin güvenliğiniz için, bu yönde bir uygulama gündeme getirildiğini bilmelisiniz.

Celtabet Belge Güvenliği Sağlıyor mu?

Tereddüt edilen konulardan bir tanesi de, celtabet belge anlayışı ya da talebi konusunda ihtiyaçların karşılanmasında celtabet sitesinin sergilediği tavır olmaktadır. Elbette talep edilen belgeler, dijital ortamda celtabet sitesine gönderilmekte, müşteri hizmetleri bu belgeleri almakta, incelemekte ve sistem üzerinde kalmaktadır. Alınan her bir belge, dosyalanıp, oluşturulan klasörler içerisinde muhafaza edilmektedir. Veri tabanında saklanmaktadır.

Gönderilen belgelerin korunması, gönderilen belgelerin muhafaza edilmesi, sistem içerisinde kullanılan güvenlik programları, sertifikalı veri koruma sistemleri ile sağlanmaktadır. Şifreleme veri koruma sistemleri ile dosyalar muhafaza edilmekte, dışarıdan herhangi bir şahsın site sistemine erişimi engellenmektedir. Bir belgenin gönderilen bir ya da birden fazla belgenin, celtabet sitesi müşteri hizmetleri tarafından, benzer özelliklere sahip bir sitede, bir şirkette, bir kişide ya da bir kuruluşta bulunması ya da paylaşılması mümkün değildir. Amacı dışında kullanılması gibi bir uygulamanın gündeme gelmesi, söz konusu olmayacaktır.